نویسنده شوید

قوانین عضویت در پانل نویسنگان یادیز:

1- ثبت نام به صورت نویسنده در سایت یادیز، کاملاً رایگان است و نویسنده متحمل پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهد بود.

2- نویسنده می‌بایست اطلاعات خود را به صورت کامل و صحیح وارد نماید و از به کار بردن الفاظ رکیک در قسمت نام و نام خانوادگی، خودداری نماید. در صورت مشاهده، مراتب به مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

3- پروفایل کاربری نویسنده، پس از تایید مدارک توسط یادیز، فعال خواهد شد. در طول این فرایند، یادپک‌های نویسنده، توسط یادیز، تایید نخواهد شد.

4- یادیز تمامی اطلاعیه‌ها و پاسخ به پرسش‌های نویسندگان را از طریق ایمیل رسمی نویسنده که در قسمت ثبت نام از سوی نویسنده نوشته شده و یا پانل شخصی نویسنده، به اطلاع وی می‌رساند.

5- نویسنده وظیفه دارد که از رمز امنیتی پروفایل خود، محافظت کند و در صورت سوء استفاده افراد، یادیز هیچ مسئولیتی ندارد. در صورت فراموشی رمز، از لینک فراموشی رمز عبور استفاده کنید. یادیز به هیچ عنوان، رمز را به صورت دستی برای نویسنده ارسال نخواهد کرد.

6- در صورت سوءاستفاده افراد از پانل کاربری شما، مراتب را سریعاً به کارشناسان یادیز اطلاع دهید.

7- سوالات نویسنده در پانل مربوط به خود از کارشناسان یادیز پرسیده خواهد شد. محتوای این پیام‌ها باید کاملاً محترمانه باشد و در صورت مشاهده مضمون توهین آمیز، پانل نویسنده به حالت تعلیق در خواهد آمد.

8- نویسنده موظف است که قرارداد رسمی ارائه شده از سوی یادیز را مطالعه کرده و آن را تایید کند. در صورت لزوم به امضای فیزیکی قرارداد، با نویسنده تماس گرفته خواهد شد. در غیر این صورت، تایید اینترنتی، کافی است.

9- سهم نویسنده از فروش هر یادپک، طبق متمم قرارداد، در پروفایل کاربری نویسنده ثبت خواهد شد و پس از آن، آمار فروش به صورت آنلاین، در پروفایل کاربری نویسنده قابل مشاهده است.

10- نویسنده موظف است شماره شبای بانکی جمهوری اسلامی ایران را که با اطلاعات ارسالی‌اش در قسمت ثبت نام، مغایرت نداشته باشد، از طریق قسمت پشتیبانی پانل نویسندگان، برای کارشناسان یادیز ارسال نماید.

11- یادپک‌های نویسنده، باید به تایید تیم یادیز رسیده و سپس در فروشگاه اَپلیکیشن قرار داده شود. در صورت تایید نشدن یادپک، مراتب به نویسنده اعلام خواهد شد تا اصلاحات احتمالی روی آن صورت گیرد.

قرار داد یادیز